*ESL zápas proti Klokani BF2

| Autor: msd(cz) | Vydáno dne 17. 06. 2007 | 8767 přečtení |
*
Články
Po dlouhé době na ESL proběhl boj v klasických vlajkách. V neděli se totiž střetli soupeři Losers Company vs. Klokani BF2. Zápas to byl dlouze vyrovnaný a možná by zápasu slušel i nerozhodný výsledek.

Výsledek:

Strike at Karkand:
1. kolo: 104:58 ve prospěch Losers Company (po vypršení timelimitu)
2. kolo: 89:86 ve prospěch Losers Company (po vypršení timelimitu)

LabacanSk/-_-TyEpAkOala-_-/{CZ}Toams

Jen tak tak ... zápas se měl odehrávat 8 na 8, ale bohužel v Losers kumpačce měl problém s netem Hitman a na druhé straně zase kolega od Klokanů, zápas se odehrál v 7 na 7. A míním, že to přidalo na kráse celého zápasu, ba i stylu, který se mastil v klasických vlajkách.

Jakožto prgu půlku začali Losers za MEC jednotku bránit své cenné území. Klokani překvapili zajímavou taktikou, Losers se nestačili ani rozkoukat a už si to šupajdili na poslední vlajku pustit se do prvních velkých bojů. První půlce předcházelo plno zajímavých situací, jak útočných, tak obranných. Většina času se trávila na Tržišti a Náměstí. Hotel byl dlouze opomíjen, avšak i na něj přišla v konečné fázi řada. Losers se statečně bránili ostrým útokům Klokanů a tak skončil výsledek prvé půle 104:58 ve prospěch unavených lůzrů.

Do druhé půlky se oba týmy mohli zregenerovat, díky požadavku z Losers strany s odůvodněním odskočením si na "malou stranu". Náhle se Losers ocitli v kůži krvelačné zvěře, prolomit prokletí věčně nevydařených útoků za USA. A tak si lůzři nebrali servítky a během pár prvních minut sebrali tržiště a letěli na náměstí s větrem o závod. Bohužel Klokani vrátili Losery brzy na zem a ukázali jim, jakže se to chodí bojovat o vlajku. Okolo šesté minuty mohl být zápas rozhodnut, když Losers vlastnili Tržiště a Náměstí, pomalu stahovali vlajku na hotelu a jakmile byl Hotel neutralizován tak v zápětí byl neutralizováno Náměstí. Boj o přežití zvládli Klokani skvěle a Náměstí si vydobili zpět. Dlouze Klokani vedli na scóre právě do doby, nežli nastala již před chvilkou zmiňovaná situace. Zbývala půl minutka do konce a Losers prohrávali o 4 tikety. V tu ránu si ale řekli ne-e! a že pokusí se o obrat, nebudou se bezhlavě vrhat do bojů a budou pouze bránit. Tento taktický pokus vyšel i přes to, že v posledních 20. vteřinách soupeř málem vytáhl Hotel do úspěšného konce a přes to, že v posledních 3 vteřinách zápasu byl výsledek o jeden ticket nakloněn soupeři. Losers vyhráli druhé kolo těsně o prsa výsledkem 89:86.

Pochválit se musí všeci aj soupeř, bo to byl boj hodný obdivu. Avšak dík patří opět šikovnému stratégovi Awasovi, Faktorovi-Stussimu, který hrál zkušeně a s bravurou, reprezentanta zo Slovenska m21-svk, že dorazil a srdnatě bojoval za všechny, ba i všem pozemákům, kteří otravovali, škádlili a hráli na nervy soupeři.

Opět proběhl oboustranně férový, slušný boj. Tímto děkujeme teamu Klokani BF2 za pěkný souboj.