Bad Company 2 aneb "chytáme druhou mízu"

Autor: msd(cz) <(at)>, Téma: Členské info, Vydáno dne: 16. 03. 2010

Členské infoHola-Hola Battl volá! Vylepšený Battlíček jde s dobou a vhazuje do Lůzrovského Bermudského trojúhelníku záchranný kruh jménem Bad Company 2. Tímto vyzývám všechny členy Losers Company do zbraně! A uráá na něé.

Více infa jak a kde se schazíme, přes co nyní komunikujeme, kdo vůbec hraje a kde sehnat ňáké to info o Bad Company dvojce najdete více v článku...Předem doufám, že se naše základna Bad Company dvojky rozroste o naše tradiční spoluzabijáky z Battlíka dvojky.

Do tohoto data jsou zaznamenáni Losers =LSRS= hráči v BC2:

 • msd(cz) / klasický Clan Leader msd(cz)
 • Shark-14-CZ / muž jehož záliba vždy byla knive and pistol Shark141414
 • Matry(cz) / dříve jako Matry2 Honorární Kanonfutr
 • vepro_knedlo_cz / webmaster a staršina dříve jako DVS305cz

  Komunikace:
  Komunikace přes kdysi dávno nám známé TS a Ventrilo odzvonila!
  Nyní komunikujeme přes program jménem "Mumble" který stáhnete zde!
  Přihlašujeme se přes web bad-company2.cz v pravé straně v sekci Mumble do squadu, který je volný nebo ve kterém už někdo z nás je.

  Jak a kde se scházíme
  Bad Company 2 je vylepšená o funkci "přátelé"(nám známé jako Leader Board). V hlavním menu v levé části je záložka přátelé. Zde si zadáte výše uvedený nový BC2 nick (nebo někoho jinčího) a necháte si přidat mezi přátele. Pak už jen druhá strana potvrdí. Jakmile je potvrzeno, vždy po rozkliknutí záložky "přátelé" vidíme kdo, kde hraje a jednoduše se k nim přihlásíme prokliknutím na danou osobu.

  Více informací v češtině ke hře Bad Company 2 získáte na webu bad-company.cz

  Neváhejme už ani chviličku! Oprašme své staré Lůzrovské zvyky a tradice a pojďme ruku v ruce opět někomu zpříjemnit hru.