Motto: "Každou bitvu lze prohrát ... s námi či bez nás."
Tenká červená linie
Login
Uživatelské jméno:

Heslo:
[Registrace]
Hlavní menu
Company links
Rubriky
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Battle Stats
Battle Webs
Místo pro váš výměnný banner nebo ikonku.Game Media
Vyhledávání
Vyhledat text:

[Rozšířené hledání]
Anketa
Koupíte si BBC2?
Ano (1540 hl.)
 
Možná (1296 hl.)
 
BBC neposlouchám (1415 hl.)
 
Celkem hlasovalo: 4251
Bonz Board
Refreš boardu: 5 min.
Návštěvnost
Doporučujeme

*
Nečítujem!

*Naše =Losers= company

| Autor: DVS305cz | Vydáno dne 06. 07. 2006 | 9491 přečtení |
*
Články
Na světě jsou dvě nejsnadnější věci, které zvládne i ten nejhloupější poddůstojník: vychovávat sousedovy děti a vyhrát bitvu, která už skončila.
- Napoleon Bonaparte -

*
Na počátku bylo slovo (a číslice), a to slovo znělo Battlefield 2. I slovo dalo slovo, a sešlo se v okolí Prahy pár vyznavačů této hry. Motivy pro toto konání byly a jsou různé. Jeden z vyznavačů rád vojenskou historii a současnost a rád paří, druhý prostě rád paří z podstaty, třetí paří, protože taky rád a čtvrtý paří, aby nezůstal pozadu a taky překvapivě rád paří, pátý ... atd. atd.

V Battlefieldu začínali jako každý. Zpočátku hráli hodně individuálně co osamělý vlk a dostávali pořádně přes držku, což občas dostávají i teď, neb nikdo není dokonalý. Postupně však nabyli jisté individuální zručnosti a zkušeností a s tím přišlo generacemi prověřené poznání, že jedině v kolektivu jest síla. I proto sešli se a domluvili, že zkusí spolupracovat a spolubojovat v rámci družstva, ne pouze inkasovat body za účast v náhodné skupině vojáků, i když i to je dobrá metoda.

Dlouze přemýšleli, jak nazvat svoje uskupení a nemoha se rozhodnouti, museli si položit zásadní otázku, a sice co je spojuje, co mají společné. I odpověď vyplula jak jarní sluníčko nad obzor: "Prohráváme, to nám jde nejlépe!". No a název samotný byl na světě raz dva - Loser (čti lůzr), a protože je nás víc, tak Losers (čti lůzrs). Libozvučné anglické slovíčko, označující poraženého, smolaře, ztroskotance, ztracenou existenci, prostě propadák. Nestydíme se za ten název, aspoň každý ví, na čem je, pokud se s námi setká na bitevním poli cti a slávy. Navíc je tu i jistý půvabný dvojsmysl. Anglický obrat "back a loser" může sice také znamenat, aby někdo podpořil či zabezpečil někoho z nás v boji, ale zcela jistě se používá hlavně ve významu "vsadit na špatnou kartu" :).

Kvůli snadné identifikaci jsme náš název doplnili v BF prefixu o rovnítka a nuceně zkrátili, protože prefix může obsahovat maximálně 6 znaků. Je to pouhá kosmetická úprava, nemající pražádný vliv na naše výkony v boji, jen trochu urychlující orientaci v tabulce hráčů. Poznáte nás tedy podle prefixu =LSRS=.

Ptáte se, proč L (jako Losers) company? Nezapíráme silné ovlivnění skvělým americkým válečným seriálem "Band of Brothers", popisující cestu pověstné paragánské E (jako Easy) company západoevropskými bojišti druhé světové války. My jsme taky taková banda, rozuměj skupina, ale lůzerů, tedy Band of Losers. A proč company, proč ne klan? Na rozdíl od hojně užívaného termínu klan, které bereme jako synonymum pro uzavřenou, svůj úděl zřejmě vážně beroucí skupinu lidí, nám termín company, kromě svého vojenského významu, připadá tak nějak volnější, společenštější a pro naše současné i budoucí účely jako vhodnější. Ale nikdy neříkáme nikdy ... třeba jednoho krásného dne spatří světlo světa =Losers= klan, pokud to vůbec někdy začneme brát dostatečně vážně.

Co se týče našich dalších plánů s těmito stránkami, neočekáváme a ani vy neočekávajte nějakou obsahovou revoluci. Jsou a budou přesně v intencích zde uvedených myšlének. Rozhodně neplánujeme nějaké diskuzní fórum apod., protože za a) na nějaké adminování a moderování diskuzí nemáme čas, stačí, že urveme čas na hraní, za b) diskuzí kolem Battlefieldu je i na českém netu dost a dost a nemá smysl to dále tříštit a za c) nás jako bytosti nedokonalé jímá hrůza, že bychom se klidně mohli při tom adminování zbasstardit :).

Kde nás najdete a co většinou hrajeme? Všichni máme samozřejmě BF2, z booster packů pak BF2:Special Forces, ostatní booster packy jen omezeně, zatím je považujeme za škodu peněz. Též Special Forces hrajeme až na vyjímky spíše nárazově, zásadně si vystačíme s klasickým BF2. Nejraději máme městské mapy, t.zn. Strike at Karkand, Sharqi Peninsula a Mashtuur City, takže nejspíše na nás narazíte na serverech, kde jedou především tyto mapy, ať už trvale nebo na střídačku. Pro naše nalezení použijte <Leader Board>, nebo klikněte na jednotlivé nicky v pravém sloupci.

Závěrem se dostáváme k populárnímu jádru pudla, nebo-li podstatě věci. Vězte tedy, že hrajeme zásadně a pouze pro radost a i tyto stránky vznikly ze zcela stejného důvodu - jsme tady, rádi si zahrajeme spolu, rádi si zahrajeme s kýmkoliv, rádi se pobavíme a zasmějeme a snažíme se držet pravidel. A vo to de, ne? To říkám a píši upřímně a při plném vědomí, bušíce při tom do své z hraní vzteky okousané a otřískané klávesnice, za sebe i své spolubojovníky z L (jako Losers) company.

Současně děkujeme firmě Gastrodeli za možnost a poskytnutí místa na jejich serveru pro vystavení těchto stránek. Jestli chcete catering opravdu na úrovni, skvělou baštu nebo třeba dort na oslavu, neváhejte a kontaktujte je.


*

[Nahoru]  [Rape homebase]
Tyto stránky jsou tvořeny a spravovány pomocí redakčního systému phpRS.
Design stránek: DVS305cz - Obsah: =Losers= company © 2006-2008
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved