Motto: "Každou bitvu lze prohrát ... s námi či bez nás."
Tenká červená linie
Login
Uživatelské jméno:

Heslo:
[Registrace]
Hlavní menu
Company links
Rubriky
Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Battle Stats
Battle Webs
Místo pro váš výměnný banner nebo ikonku.Game Media
Vyhledávání
Vyhledat text:

[Rozšířené hledání]
Anketa
Koupíte si BBC2?
Ano (1541 hl.)
 
Možná (1297 hl.)
 
BBC neposlouchám (1416 hl.)
 
Celkem hlasovalo: 4254
Bonz Board
Refreš boardu: 5 min.
Návštěvnost
Doporučujeme

*
Nečítujem!

*=Losers= Pravidla

| Autor: DVS305cz | Vydáno dne 06. 07. 2006 | 10506 přečtení |
*
Pravidla
Válka je hra, která se hraje s úsměvem. Nemůžete-li se usmívat, šklebte se. Nemůžete-li se šklebit, kliďte se jí z cesty, co vám nohy stačí.
- Winston Churchill -

*
My se při hraní nejen Battlefieldu rádi usmíváme, šklebíme, tlemíme a vůbec bavíme. Vzhledem k našemu poněkud volnějšímu stylu družení a způsobu hraní se tak může zdát, že nějaká pravidla vlastně nejsou potřeba. Přesto nějaká, byť jednoduchá a obecná, ale zásadní pravidla máme, snažíme se je pokud možno dodržovat a proto si prosím přečtěte následujících pár bodů; zabere vám to jen chvilku.

1. Hrajeme pro radost.
Já vím, říkejme si co chceme, každý chce vyhrávat a pořádně killovat i bodovat. Proto, když se nebude zrovna dařit, nemusíme nutně rozmlátit klávesnici, myš, monitor apod. další periferie v okolí. Na chvilku přestaňte hrát, počítejte do deseti, uklidněte se. Je to opravdu jen hra.

2. Hrajeme podle pravidel.
Každá hra má svá pravidla, jichž je dobré, ba povinné se držet. Jen tak si zahrají všichni, rádi, v pohodě a bez stresu. Dodržujte pravidla jednotlivých serverů, týkající se base rapingu, spawn killingu, vehicle droppingu, použití artilérie, zbraní atd. atd. Nestřílejte spoluhráče kvůli získání mobilní nebo letecké techniky. Pravidla musí dodržovat jak samotní hráči, tak i administrátoři serverů. Pokud provozujete nebo hodláte provozovat vlastní server, není rychlejší cesty do pekel pro pověst serveru než adminovat pouze k svému prospěchu (koneckonců v českých luzích a hájích máme jeden zářný "příklad", jak to nedělat).

3. Chováme se slušně.
Vynecháme ze slovníku sprosté, rasistické a ponižující nadávky a oslovení, i když si myslíte, že vám stejně nikdo nerozumí zvl. při hraní na zahraničních serverech - mohli byste se divit. Nenadávejte spolubojovníkům, zvl. když se nedaří nebo nekonají podle vašeho gusta. Váš spolubojovník může být sice nemehlo (každý jednou začínal), ale než nadávat je lepší mu poradit.

4. Posloucháme velitele.
Ve squadu je dobré poslouchat nebo aspoň odhadnout rozkaz nebo přání velitele, příp. armádního komandéra, pokud zrovna nevládnete dobře jazykem. Přispějeme tak k dobrému výkonu družstva, tím i armády a možnému vítězství a samozřejmě i dobrému bodovému ocenění.

5. Bojujte s námi.
Pokud se chcete kdykoliv zúčastnit boje po našem boku, budete v naší L (jako Losers) company vítáni. Úplně bude stačit, když se budete řídit výše uvedenými pravidly. V případě, že se vám podaří na naší company někde potrefit a dostat se do squadu, můžete též získat malou odměnu při splnění následujících podmínek:

1. Musíte nahrát alespoň 30 bodů s naším squadem.
2. Splnění bodu 1. doložte zasláním screenu s tabulkou na náš kontakt.
3. Současně jste držitelem medaile Purple Heart.

Odměnou si můžete stáhnout obrázek s emblémem naší L (jako Losers) company a vystavit na svých stránkách (případně přišít na mundůr a tak různě podobně), jako potvrzení toho, že jste s námi potřebnou chvíli vydrželi bojovat a nezešíleli při tom. Také můžete doživotně používat čestný titul "HKF =Losers= company", nebo-li Honorary Kanonfutr, česky čestný kanónfutr =Losers= kumpačky. Rozhodně si neděláme iluze, že se všichni okamžitě pohrnou si s námi zahrát, ale ať vás ta čest získat tu odměnu stojí aspoň nějaké úsilí, že :).

6. Používáme hlasovou komunikaci.
Hlasová komunikace uvnitř týmu je jedním z nezbytných předpokladů dobrého výkonu (a výsledku). Kdo někdy zkoušel datlovat něco přes klávesnici uprostřed lítého boje, ví, o čem je řeč. Při použití jakéhokoliv hlasového klienta (Team Speak, Ventrilo, atd.) je dobré dodržovat několik zásad:

  1. Přednost při hovoru má zásadně velitel squadu.
  2. Ostatní členové squadu naslouchají a krátce potvrzují příkazy. Pouze v případech důležitého upozornění či stavu nouze toto ohlásí. Nikoho nezajímá, jak jste někoho "skvěle kuchnul" a podobné zbytečné hlášky.
  3. Mějte ztlumenou (doporučuji 5%) nebo vypnutou hudbu na pozadí - při najíždění mapy se tak dobře a nerušeně můžete zúčastnit předzápasové porady.
  4. Neskákejte si do řeči, nechte se domluvit.
  5. Používejte zásadně náhlavní soupravu - sluchátka s mikrofonem, případně samostatná sluchátka a samostatný mikrofon. Provoz přes "bedny" způsobí, že ostatní uslyší nepříjemnou vazbu.

Průběžně doplňováno a upravováno.

*

Související články:
Pravidla pro Cisco BF2 ligu (20.10.2006)
[Nahoru]  [Rape homebase]
Tyto stránky jsou tvořeny a spravovány pomocí redakčního systému phpRS.
Design stránek: DVS305cz - Obsah: =Losers= company © 2006-2008
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved